Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel’in kombini dikkat çekti! ‘İlginç görünüyor’

2009 yılında Miss Belçika güzellik yarışmasında birinci seçilen Zeynep Sever, 2010’da Volkan Demirel ile nikâh masasına oturmuştu.

Şubat 2014’te Yade’nin doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çift, Ağustos 2017’de Yeda adını verdikleri ikinci kızlarını kucaklarına almışlardı.

“İLK HEYECANI TAŞIYAMADIK”

Zeynep Sever Demirel, katıldığı bir programda aşka bakış açısını şu şekilde anlatmış ve dikkatleri üzerine çekmişti:

Aşk gerçekten bir duygudan ibaret ve geçici bir şey. İlk heyecanı, yoğun duyguları imkanı yok taşıyamazsın. Biz taşıyamadık! Realist tarafım ağır basıyor, ilk günkü heyecanı ararsan eğer, onun yerine başka bir şeyleri koymaya başlıyorsun. Ben öyle yaptım, muhtemelen Volkan da öyle yaptı.

“VOLKAN ÇOK KONFOR DÜŞKÜNÜDÜR”

Eşiyle farklı karaktere sahip olduklarını belirten tescilli güzel, “Biz Volkan’la çok zıt karakterde iki insanız, depreme kadar da çok daha zıt karakterde iki insandık. Volkan maddeseldir, ben maneviyimdir. Volkan çok konfor düşkünüdür, ben daha yeniliklere açık bir tipimdir, onun için konforumdan vazgeçebilirim. O mesela lüks sever ben daha her şeye açık bir tipimdir” demişti.

POZLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Zeynep Sever Demirel bu kez son paylaşımıyla adından söz ettirdi. Instagram hesabından ayna selfiesi yaptığı pozlarını paylaşan ünlü ismin kombini dikkat çekti.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Ünlü ismin kombinini bir kesim beğenirken, başka bir kesim ise: ‘İlginç görünüyor’, ‘Neden böyle bir kombin tercih etmiş?’, ‘Tarzı biraz farklı geldi’ gibi yorumlar yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x